شبکه رزرواسیون آرمان سفر هتل نگارستان واقع در شهر کاشان در استان اصفهان می باشد. جهت رزرو هتل و رزرو بلیط برای هتل نگارستان کاشان به شبکه رزرواسیون ما مراجعه کنید. تلفن لیست عکس های هتل نگارستان رزرو هتل 4 هم اکنون رزرو کنيد

 

رزرو هتل نگارستان کاشان

 
 
آدرس :  کاشان ، خیابان امیرکبیر ، جنب باغ تاریخی فین کاشان ، هتل نگارستان , هتل نگارستان
 
 
امكانات : تلویزیون ، رستوران ، سرویس فرنگی ، سرویس ایرانی ، پاركینگ ، لابی ، كافی شاپ ،
 
تسهیلات ویژه: هتل نگارستان با امکانات و تجهیزات مدرن و برخورداری از استانداردهای بین المللی کیفیت ، خدمات گردشگری ، تسهیلات و سرویسهای مورد نیاز را در بخشهای مختلف هتل به میهمانان عزیز ارائه می کند. چشم انداز اکثر اطاق های این هتل به گونه ای است که شما نظاره گر نمای زیبای باغ تاریخی فین کاشان و یا افق زیبای شهر کاشان می باشید. این چشم اندازهای زیبا با ایجاد احساسی دلنشین ، اقامت آرام شما را در این شهرستان رویایی به خاطراتی ماندگار و همیشگی تبدیل خواهد نمود. بعضی سوئیت ها دارای بالکنی دلباز و بی نظیری هستند که با اشراف به باغ فین به شما امکان بهره بردن از هوا و طبیعت زیبای کاشان را می دهد. سوئیت های دو تخته و سه تخته که از فضا و طراحی بی نظیری برخوردار است ، از بزرگترین اطاقها در کشور می باشد و امکانات رفاهی بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. سرویس های خواب مدرن و تجهیزات مناسب و سرویس بهداشتی مجهز به وان نیز جهت اقامت راحت شما در نظر گرفته شده است.
 
دلایل انتخاب:چشم انداز همه اطاق های این هتل به گونه ای است که شما نظاره گر نمای زیبای باغ تاریخی فین کاشان و یا افق زیبای شهر کاشان می باشید. این چشم اندازهای زیبا با ایجاد احساسی دلنشین ، اقامت آرام شما را در این شهرستان رویایی به خاطراتی ماندگار و همیشگی تبدیل خواهد نمود. بعضی سوئیت ها دارای بالکنی دلباز و بی نظیری هستند که با اشراف به باغ فین به شما امکان بهره بردن از هوا و طبیعت زیبای کاشان را می دهد. سوئیت های دو تخته و سه تخته که از فضا و طراحی بی نظیری برخوردار است ، از بزرگترین اطاقها در کشور می باشد و امکانات رفاهی بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. سرویس های خواب مدرن و تجهیزات مناسب و سرویس بهداشتی مجهز به وان نیز جهت اقامت راحت شما در نظر گرفته شده است.
 
رزرو هتل نگارستان


 
هتل نگارستان 0
هتل نگارستان 1
هتل نگارستان 2
هتل نگارستان 3
هتل نگارستان 4
هتل نگارستان 5
هتل نگارستان 6
هتل نگارستان 7
هتل نگارستان 8
هتل نگارستان 9
 
 
 

هتل در این تاریخ جا ندارد
می توانید جهت رزرو دیگر هتل های کاشان اینجا کلیک کنید

 
25 - 08 -2014
from new sys