نام شهر
تاریخ ورود
به مدت
تعداد نفرات
ستاره
حددود قیمت
  نمایش فیلتر امکانات هتل
     بیلیارد
     تلفن در اتاق
     سونا
     یخچال
     تلویزیون
     استخر
     رستوران
     اینترنت
     سرویس فرنگی
     سرویس ایرانی
     پارکینگ
     ترانسفر
     لابی
     ماهواره
     سالن ورزش
     فروشگاه
     کافی شاپ
     اینترنت در لابی

آدرس : اصفهان ـ شهرستان نطنز ـ روستای کشه ـ دهکده گردشگری و تفریحی رایان نطنز ( موقعیت هتل روی نقشه )

تسهیلات : دریاچه-سقوط آزاد-قایق سواری و پل معلق و اسب سواری سقوط اصلی کوه کرکس از دهکده توریستی میگذرد.پشت دهکده چشمه های جوشان آب طبیعی میگذرد.

توضیحات : " دهکده گردشگری و تفریحی رایان " که در منطقه نمونه گردشگری واقع در 30 کیلومتری شهرستان نطنز و 100 کیلومتری مرکز استان اصفهان در ارتفاع 2500 متری از سطح دریا در دامنه کوههای کرکس قرار گرفته که چشم اندازهای بی بدیل روستای تاریخی کشه و طرق رود مناظر طبیعی جذاب ادامه ...

توضیحات : " دهکده گردشگری و تفریحی رایان " که در منطقه نمونه گردشگری واقع در 30 کیلومتری شهرستان نطنز و 100 کیلومتری مرکز استان اصفهان در ارتفاع 2500 متری از سطح دریا در دامنه کوههای کرکس قرار گرفته که چشم اندازهای بی بدیل روستای تاریخی کشه و طرق رود مناظر طبیعی جذاب این نقطه را به یکی از زیباترین مکان های استان تبدیل کرده است .این منطقه بعنوان یکی ازمناطق نمونه گردشگری استان اصفهان درتاریخ 22 شهریورماه 86 به تصویب هیات دولت رسیده است . قله کوهستان کرکس با ارتفاع 3895 متری ازسطح دریا از قلل مرتفع کشور بوده که کوهنوردان هر هفته از این دهکده به سمت قله میروند و تقریباً در نیمی ازسال پوشیده از برف بوده ومنابع اصلی تامین آب چشمه های متعدد منطقه است . دامنه های کرکس به دلیل وجود منابع آب کافی و نیز اعتدال شرایط اقلیمی و رویش انواع گیاهان مرتعی و زینتی و تجاری درردیف مراتع نسبتاً خوب منطقه و کشوراست. پوشش گیاهی منطقه بیشتر شامل گیاهان بوته ای (انواع گندمیان ، درمنه ، گون ، گیاهان داروئی ... ) و درختچه هایی است که بصورت پراکنده دیده میشود . موقعیت جغرافیائی وشرایط زیستی منطقه کرکس گونه ای است که دارای انواع جانوران وحشی میباشد.

دلایل انتخاب : دهکده گردشگری رایان نطنز با توجه به پتانسیل های موجود و در راستای توسعه پایدار گردشگری طبیعی و روستائی منطقه درسال 1388 در قالب طرح جامع منطقه و در فضائی حدود 100 هکتار در سه فاز بشرح زیر شروع به تاسیس نموده : فاز یک مشتمل بر30 واحد ویلاهای اقامتی،رستورا ادامه ...

دلایل انتخاب : دهکده گردشگری رایان نطنز با توجه به پتانسیل های موجود و در راستای توسعه پایدار گردشگری طبیعی و روستائی منطقه درسال 1388 در قالب طرح جامع منطقه و در فضائی حدود 100 هکتار در سه فاز بشرح زیر شروع به تاسیس نموده : فاز یک مشتمل بر30 واحد ویلاهای اقامتی،رستوران سنتی،چایخانه ،فست فود، مجموعه تفریحی سقوط آزاد به طول 3 کیلومترZIPLINE و دریاچه مصنوعی ، اسب سواری ، دوچرخه سواری که این فاز روبه اتمام میباشد . فازدو متشکل از تله کابین ، پیست اسکی فاز سوم هتلی پنج ستاره خواهد بود که جزء پروژه است ودرآینده تاسیس خواهد شد.

امکانات : یخچال , رستوران , سرویس فرنگی , سرویس ایرانی , پارکینگ , نمازخانه , لابی , فروشگاه , کافی شاپ

  جهت رزرو هتل فوق با شماره های 02144254850 -- 02144255106 تماس بگیرید